05.09.2010r.

Jeżeli sugerowalibyśmy się tylko składami obu ekip, to Wierzchowiska nie powinny mieć najmniejszych szans w meczu z Turem Milejów. Jednak wydarzenia boiskowe po raz kolejny pokazały, że w futbolu nie liczą się nazwiska.

25.08.2010r.

Ostra walka i bardzo kiepska nawierzchnia tak krótko można podsumować mecz derbowy z Piaskovią Piaski. W niektórych starciach trzeszczały kości, a sędzia zdawał się tego nie widzieć, natomiast kartki wyciągał w sytuacjach niewspółmiernych.

W tym widowisku zabrakło bramek, żadna ze stron nie była w stanie przechylić szali na tyle, aby udokumentować to w postaci gola. Możemy śmiało zaliczyć po jednej bardzo dogodnej sytuacji każdej ze stron - w Piaskovii 100% piłkę zmarnował Michał Czarnecki, natomiast w naszym zespole milimetrów zabrakło Grzegorzowi Wardzyńskiemu podczas rzutu wolnego.

19.08.2010r.

Serdecznie zapraszamy już w II kolejce sezonu 2010/2011 na mecz o mistrzostwo Lubelskiej Ligi Okręgowej PZPN pomiędzy:

LKS WIERZCHOWISKA - PIASKOVIA PIASKI

Mecz odbędzie się o godzinie 11:00 na stadionie w Wierzchowiskach. Liczymy na ogromne emocje, podczas meczu derbowego, który jest punktem obchodzonych w tym czasie Dni Piask. ZAPRASZAMY