16.09.2010r.

3:1

Skład: Korona - Wronka, Kołodziej, Wardziński, Mróz, Rabczewski, Ziętek, Nastulak, Witkowski, Kamiński, Augustyniak

Bramki: Rabczewski, Witkowski,

LKS Wierzchowiska POM Piotrowice

Środa 15.09.2010r. g. 16:00 stadion w Wierzchowiskach

Nie minęło 2 tygodnie, a los sparował po raz drugi do pojedynku LKS z Turem Milejów.

05.09.2010r.

Jeżeli sugerowalibyśmy się tylko składami obu ekip, to Wierzchowiska nie powinny mieć najmniejszych szans w meczu z Turem Milejów. Jednak wydarzenia boiskowe po raz kolejny pokazały, że w futbolu nie liczą się nazwiska.

25.08.2010r.

Ostra walka i bardzo kiepska nawierzchnia tak krótko można podsumować mecz derbowy z Piaskovią Piaski. W niektórych starciach trzeszczały kości, a sędzia zdawał się tego nie widzieć, natomiast kartki wyciągał w sytuacjach niewspółmiernych.

W tym widowisku zabrakło bramek, żadna ze stron nie była w stanie przechylić szali na tyle, aby udokumentować to w postaci gola. Możemy śmiało zaliczyć po jednej bardzo dogodnej sytuacji każdej ze stron - w Piaskovii 100% piłkę zmarnował Michał Czarnecki, natomiast w naszym zespole milimetrów zabrakło Grzegorzowi Wardzyńskiemu podczas rzutu wolnego.