28.03.2011r.

W tym sezonie, derbowe mecze gminy Piaski, pomimo ogromnej walki z obu stron i zaciętych pojedynków między zawodnikami, nie dają kibicom radości w postaci bramek. W obu spotkaniach padł bezbramkowy remis, a punkty zostały podzielone równo między dwie drużyny.

06.03.2011r.

W miniony weekend zespół pod wodzą Rafała Dybały miał okazję rozegrać, aż dwa mecze sparingowe. Formacje drużyny zostały tak podzielone, aby można było sprawdzić przygotowanie i dyspozycje wszystkich zawodników na tym etapie.

03.02.2011r.

Miło jest nam poinformować, że stanowisko trenera drużyny seniorów wraz z rozpoczynającym się okresem przygotowawczym na sezon 2010/2011 objął Rafał Dybała. Serdecznie gratulujemy. Tym samym drużyna rozpoczyna okres przygotowawczy. Pierwszy sparing rozegrany zostanie już w sobotę.