Niedziela 27.05.2018r.godz.18.00  mecz ligowy pomiędzy :

LKS Wierzchowiska-- Mila Turka  3 : 0 ( 2 : 0 )

2 : 0 w 38' Mazur

3 : 0 w 60' Mazur

skład : Korona, Kozak, Mazur, Wawszczak, Augustyniak, Porębski(65'Pulikowski),Jarosz, Jarosz,

Grum (63' Ruszniak), Sapuła, Jarowicz.

LKS Wierzchowiska -- Moravia Morawica 3 : 0   walkower  i 3 punkty dla naszej drużyny.

Moravia wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

III Liga

LKS Wierzchowiska  -- pauza.

17.05.2018r.

B   Klasa

niedziela 20.05.2018r.godz.11.00

Krzczonovia Krzczonów -- LKS Wierzchowiska  1 : 3 ( 1 : 1 )

bramki :

1 : 0 w 17'

1 : 1 w 20' Winiarczyk

1 : 2 w 73'

1 : 3 w 88'

skład : Pulikowski-Kozak, Tomczyk,Porębski,Augustyniak, Grum, Jarosz Dominik, Sapuła , Świech, Winiarczyk.

Do Krzczonowa pojechaliśmy w okrojonym składzie.W bramce bronił zawodnik z pola- Pulikowski.

Od 57' minuty graliśmy osłabieni.- gramy w 9-kę.( czerwona kartka.)

Do 73' minuty utrzymwał się remis 1 : 1. W 73' minucie po rzucie rożnym zawodnik gospodarzy główką wpakował piłkę do naszej bramki bronionej przez Przemka Pulikowskiego.Przez cały mecz ,,Pula"

bronił znakomicie. Co niektórzy zawodnicy ,, zrobili sobie wolne " i wynik mówi sam za siebie, a była sznsa na wygraną.

LKS Wierzchowiska -- Perły Lublin 1 : 1

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------