niedziela 06.05.2018r.godz.11.00 mecz ligowy pomiędzy drużynami :

Uniszowice  -- LKS Wierzchowiska 1 : 2 ( 0 : 2 )

bramki:

0 : 1 w 24' Winiarczyk

0 : 2 w 28' Kozak z karnego

1 : 2 w 78'

w 68'minucie Kozak wykonywal drugiego karnego-strzelił do siatki ale sędzia gola nie uznał ponieważ inny nasz zawodnik stal w niedozwolonym miejscu przy polu karnym. Powtórki karnego nie było.

W 70'minucie Dominik Jarosz główką do bramki ale sędzia uznał, że był faul i gola nie uznał.

skład: Korona, Kozak, Mazur, Wawszczak, Porębski ( 80' Ładniak),Tomczyk (75' Pastuszak),Sapuła,

Grum, Jarosz Dominik, Winiarczyk, Rusznik, ( 55' ( Dyzma)

III LIGA Kobiet

niedziela 06.05.2018r.godz.11.00

LKS Wierzchowiska -- AZS Biała Podlaska  0 : 7

II Liga Kobiet

niedziela 06.05.2018r.godz.14.00

LKS Wierzchowiska -- Widik Lublin 0 : 2 ( 0 : 0 )

27.04.2018r.

B klasa.

niedziela 29.04.2018r.godz.13.00 mecz pomiędzy:

LKS Wierzchowiska-- LKS  Biskupice  2 : 2 ( 0 : 1 )

bramki:

0 : 1 w 25'

0 : 2 w 60'

1 : 2 w 65' Świech

2 : 2 w 66' Jarowicz

skład ;Korona- Kozak, Porębski (62' Ruszniak), Wawszczak, Mazur ,Dyzma (46' Jarosz Dominik),Sapuła,

Tomczyk (81'Augustyniak), Jarowicz, Świech, Winiarczyk.

Wszystkim zawodnikom należą się duże słowa uznania za to , że się nie poddali przy stanie 0 : 2

i  do końca walczyli o korzystny rezultat.