12.01.2011r.

Przerwa zimowa w rozgrywkach Lubelskiej Ligi Okręgowej trwa w najlepsze, to jednak nie znaczy, że wszyscy zapadli w sen. W klubie trwają organizacyjne przygotowania do rundy wiosennej i już przynoszą  spore niespodzianki.

16.11.2010r.

Dobrze przepracowany okres przygotowawczy i udane transfery na ten sezon sprawiły, że drużyna z Wierzchowisk może cieszyć się z dobrego 4 miejsca w tabeli. Choć wyniki rodziły się w bólach i po pierwszych meczach nic nie wskazywało na taką końcówkę, drużyna może spokojnie podejść do zimowych przygotowań na rundę wiosenną.

04.10.2010r.

Amator to bardzo groźny zespół i jeszcze kilku drużynom urwie punkty – powiedział Zbigniew Wójcik, opiekun Wierzchowisk. Jego podopieczni w sobotę wygrali 1:0. – I mogą mówić o dużym szczęściu – przyznał zasmucony Jarosław Prządka, trener gospodarzy.