28.09.2010r.

Długo wyczekiwane zwycięztwo przed własną publicznością w sezonie 2010/2011 przyszło dopiero w 8 kolejce w meczu z Cisami Nałęczów. Niestety po meczu nie można być "hura" optymistą, bo podobnie jak w poprzednich spotkaniach drużyna LKS nie ustrzegła się błędów. Nie mniej jednak zwycięzców się nie sądzi, a każde dodatkowe punkty w tabeli cieszą (prawie wszystkich).

16.09.2010r.

3:1

Skład: Korona - Wronka, Kołodziej, Wardziński, Mróz, Rabczewski, Ziętek, Nastulak, Witkowski, Kamiński, Augustyniak

Bramki: Rabczewski, Witkowski,

LKS Wierzchowiska POM Piotrowice

Środa 15.09.2010r. g. 16:00 stadion w Wierzchowiskach

Nie minęło 2 tygodnie, a los sparował po raz drugi do pojedynku LKS z Turem Milejów.

05.09.2010r.

Jeżeli sugerowalibyśmy się tylko składami obu ekip, to Wierzchowiska nie powinny mieć najmniejszych szans w meczu z Turem Milejów. Jednak wydarzenia boiskowe po raz kolejny pokazały, że w futbolu nie liczą się nazwiska.