06.03.2011r.

W miniony weekend zespół pod wodzą Rafała Dybały miał okazję rozegrać, aż dwa mecze sparingowe. Formacje drużyny zostały tak podzielone, aby można było sprawdzić przygotowanie i dyspozycje wszystkich zawodników na tym etapie.

03.02.2011r.

Miło jest nam poinformować, że stanowisko trenera drużyny seniorów wraz z rozpoczynającym się okresem przygotowawczym na sezon 2010/2011 objął Rafał Dybała. Serdecznie gratulujemy. Tym samym drużyna rozpoczyna okres przygotowawczy. Pierwszy sparing rozegrany zostanie już w sobotę.

12.01.2011r.

Przerwa zimowa w rozgrywkach Lubelskiej Ligi Okręgowej trwa w najlepsze, to jednak nie znaczy, że wszyscy zapadli w sen. W klubie trwają organizacyjne przygotowania do rundy wiosennej i już przynoszą  spore niespodzianki.