04.12.2011r.

Witamy po  krótkiej przerwie.

Informujemy, że czynna jest już zakładka :FORUM  KIBICA.

12.11.2011r.

W      DERBACH       PIASKOVIA     NA      KOLANACH

W samo południe rozegrany został derbowy mecz ligi okręgowej pomiędzy miejscowym  LKS Wierzchowiska  a LKS Piaskovia Piaski.Nasi zawodnicy niesieni dopingiem licznie zgromadzonej publiczności rozpoczęli mecz z wielkim animuszem. Na efekty nie trzeba było długo czekac. Na bramkę Leśniaka sunęły atak za atakiem.Goście zbyt ostro atakowali naszych piłkarzy.Sędzia często używał gwizdka i pokazywal piłkarzom kartki--w sumie 11 kartek w tym 2 czerwone dla gości.My byliśmy stroną atakującą i dyktującą warunki gry. W 18 minucie gry Michal Krzak ze środka boiska dokładnie podał na prawą stronę pola karnego gości do Nastulaka. Ten po  ograniu Olendra strzela z ostrego  kąta w długi róg pierwszą bramkę. Jest 1 :0. N a trybunach wybuch radości i oklaski. Jeszcze  nie ochłonęliśmy po zdobytej bramce a tu ponownie  wspaniała akcja meczu.W 23 minucie  meczu  Krzak podaje do Łukasza Kamińskiego a ten z 25 metrów wrzuca za kołnierz Leśniaka piłkę do bramki.Kapitalny strzał i bramka meczu.Prowadzimy 2 :0. i nadal jestesmy stroną atakującą. W 35 minucie w naszym polu karnym pądają  Duda i  Wronka , który według sędziego faulował. Olender strzela karnego i jest 2 :1.  W 38 minucie Wardziński wykonuje rzut wolny--piłka minimalnie szybuje nad bramką.Druga poława zaczyna się od choatycznych ataków gości ale to woda na młyn dla naszych zawodników. Goście nie mogą przejśc naszej defensywy  a nasze kontry sieją zamieszanie w ich polu karnym. Aby powstrzymac nasze ataki uciekają się do   nieczystej gry. Po jednym z takich fauli w  swoim polu karnym sędzia dyktuje 11 dla miejscowych, Wykonawcą jedenastki w 60 minucie jest Kamil Witkowski.Strzela celnie i jest  3 :1. W 65 minucie  z kontrą wychodzi Wardziński ale piłka minimalnie leci nad bramką.  Parę  minut póżniej piękna akcja zakończona strzałem w poprzeczkę przez Witkowskiego. W 75 minucie ponownie  Witkowski strzela  w prost w bramkarza.Na 5 minut przed końcem spotkania zawodnik gości Czarnecki otrzymuje czerwoną kartkę za uderzenie  Ziętka.   MECZ KOŃCZY SIĘ HISTORYCZNYM ZWYCIĘSTWEM  NASZEJ DRUŻYNY. Jest to pierwsze po 10 -ciu latach   zwycięstwo  w lidze okręgowej  nad Piaskovią.

składy--

Ruminski--Mróz, Ziętek P.Fidut,  Wronka, Kamiński, Wardziński, Nastulak. Powęzka Pawel, Witkowski, Krzak oraz zmiennicy--Gorczyca, Grzegorczyk, Rabczewski, Augustyniak,

skład=== Piaskovia--Lesniak,--Olender, Pasternak, Nowak T, Pędrak,  Niedzielski,Czarnecki, Szklarz T, Szklarz M, Bloch, Futa, Duda, Sierpień.

06.11.2011r.

LKS ISKRA KRZEMIEN---LKS WIERZCHOWISKA  0 : 1

Bramka--Powęzka Paweł --33 minuta meczu.

Mecz w Krzemieniu rozpoczął się od szybkich ataków gospodarzy. Przez 20 minut zaciekle atakowali Naszych . Nasi dzielnie i mądrze bronili się i wyprowadzali liczne kontry.

W końcówce pierwszej połowy nasi zawodnicy zaczęli grac nieco bardziej odważnie.

W 33 minucie Paweł Powęzka otrzymał od  Grzesia Wardzińskiego dokładne podanie w pole karne, zwodem zmylił bramkarza gospodarzy i wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie.Po zdobyciu gola skupiliśmy się na defensywie.

Mimo defensywnego ustawienia to  my byliśmy bliżej zdobycia gola.  Strzelał z wolnego  Wardziński--minimalnie nad spojeniem słupka z poprzeczką, W drugiej części gry strzelali -ponownie Wardzinski po solowym rajdzie --minimalnie niecelnie, Nastulak wprost w bramkarza, Gorczyca  i ponownie Powęzka w bramkarza i  w poprzeczkę. Gospodarze też mieli sytuację gdzie mogli wyrównac ale na posterunku był Rumiński.

Druga wygrana stała sie faktem.

Skład:Ruminski-- Mróz, P. Ziętek, Wronka, Fidut/Rodak/, Nastulak, Wardziński/Grzegorczyk, Paweł Powęzka, Kamiński, Gorczyca/Krzak/,Augustyniak/Rabczewski/

żołte kartki--Gorczyca, Wardziński,Krzak, Mróz,