19.08.2010r.

Serdecznie zapraszamy już w II kolejce sezonu 2010/2011 na mecz o mistrzostwo Lubelskiej Ligi Okręgowej PZPN pomiędzy:

LKS WIERZCHOWISKA - PIASKOVIA PIASKI

Mecz odbędzie się o godzinie 11:00 na stadionie w Wierzchowiskach. Liczymy na ogromne emocje, podczas meczu derbowego, który jest punktem obchodzonych w tym czasie Dni Piask. ZAPRASZAMY

19.08.2010r.

Pierwszy mecz sezonu 2010/2011 w wykonaniu naszej drużyny nie wypadł okazale. Żaden z zawodników nie może zaliczyć występu do udanych. Jak popularnie się mówi, w piłce wygrywa ten kto strzeli więcej bramek i w tym przypadku to przysłowie się sprawdziło, staraliśmy się grać piłką, w tej swerze mieliśmy dużą przewagę. Niestety przeciwnik w odpowiednich momentach wykorzystał nasze błędy, a my odpowiedzieliśmy tylko jednym trafieniem, pomimo wielu dogodnych sytuacji i 2 nieuznanych bramek.

11.08.2010r.

Dwa tygodnie przed rozpoczęciem rundy zostały rozegrane mecze kontrolne z Granitem Bychawa i Unią Bełżyce, w obu niestety drużyna z Wierzchowisk musiała uznać wyższość przeciwników. Taki obrót spraw na boiskach w dużej mierze spowodowany był brakami kadrowymi (mecze te rozgrywane były na tygodniu) oraz indywidualnymi błędami zawodników.