16.11.2010r.

Dobrze przepracowany okres przygotowawczy i udane transfery na ten sezon sprawiły, że drużyna z Wierzchowisk może cieszyć się z dobrego 4 miejsca w tabeli. Choć wyniki rodziły się w bólach i po pierwszych meczach nic nie wskazywało na taką końcówkę, drużyna może spokojnie podejść do zimowych przygotowań na rundę wiosenną.

04.10.2010r.

Amator to bardzo groźny zespół i jeszcze kilku drużynom urwie punkty – powiedział Zbigniew Wójcik, opiekun Wierzchowisk. Jego podopieczni w sobotę wygrali 1:0. – I mogą mówić o dużym szczęściu – przyznał zasmucony Jarosław Prządka, trener gospodarzy.

28.09.2010r.

Długo wyczekiwane zwycięztwo przed własną publicznością w sezonie 2010/2011 przyszło dopiero w 8 kolejce w meczu z Cisami Nałęczów. Niestety po meczu nie można być "hura" optymistą, bo podobnie jak w poprzednich spotkaniach drużyna LKS nie ustrzegła się błędów. Nie mniej jednak zwycięzców się nie sądzi, a każde dodatkowe punkty w tabeli cieszą (prawie wszystkich).