10.10.2011r.

WISŁA ANNOPOL --LKS WIERZCHOWISKA  3:0

Mecz rozgrywany był w  Gościeradowie. Na mecz Nsi pojechali TYLKO W 12 OSOBOWYM składzie.

Pytam gdzie była reszta zawodników. Na treningi przychodzą a nie jadą na mecz.Zastanówcie się panowie CO ROBICIE--tak ma wyglądac drużyna okręgówki.

W pierwszej połowie mecz toczył się w szybkim rozgrywaniu piłki z obydwu stron , akcja za akcję.

W 25 minucie Nasi mogli prowadzic 0:1 ale piłkę z pustej bramki wybił obronca gospodarzy.Do przerwy mecz wyrównany.Po przerwie do 80 minuty było podobnie.W 81 minucie meczu gospodarze wyszli lewą stroną z szybką kontrą.Piłka przeszła całe pole karne z lewej na prawa stronę  wprost na nogę wiślaka i było 1:0 .W 87 minucie Nasi mieli okazję na wyrównanie ale zabrakło precyzji.Nie wykorzystana sytuacja szybko zemściła się . W 91 minucie meczu zawodnik gospodarzy strzela ze środka pola karnego na naszą bramkę. Piłka na nierównym boiski kozłuje  przed bramkarzem i wpada do bramki i jest 2:0. W ostatniej akcji gospodarze wykonują rzut rożny. Po dosrodkowaniu z rogu piłka spada w pole karne pod nogi wiślaka a ten ustala wynik meczu na 3:0. Sędzia Kalinowski kończy ten przegrany mecz  . Ten mecz był do wygrania . Wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku, Z  uwagi na na brak zawodników do zmian trener nie miał  pola manewru. Zastanówcie się nieobecni--Co Robicie.

03.10.2011r.

LKS WIERZCHOWISKA---KS POLESIE KOCK   0;2

W niedzielę  nastąpiła kolejna porażka naszej drużyny.Po wygranej w Rososzy wszyscy liczyliśmy na dobry rezultat z Polesiem Kock. Do 70 minuty utrzymywał się wynik remisowy. I własnie w 70 minucie przyjezdni zdobywają za sprawą Wójcika pierwsza bramkę. W 80 minucie mogło i powinno byc 1;1 ale nasz zawodnik w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości trafił  własnie w niego. Chwilę póżniej nastąpiło zderzenie się dwóch zawodników. Poszkodowany zostal nasz Łukasz Mróz, który z rozciętym łukiem brwiowym  karetką  odwieziony został na badania do szpitala w Swidniku. W doliczonym czasie gry goście za sprawą Górala zdobywają drugą bramkę i mecz kończy się 0 :2.

26.09.2011r.