03.02.2011r.

Miło jest nam poinformować, że stanowisko trenera drużyny seniorów wraz z rozpoczynającym się okresem przygotowawczym na sezon 2010/2011 objął Rafał Dybała. Serdecznie gratulujemy. Tym samym drużyna rozpoczyna okres przygotowawczy. Pierwszy sparing rozegrany zostanie już w sobotę.

12.01.2011r.

Przerwa zimowa w rozgrywkach Lubelskiej Ligi Okręgowej trwa w najlepsze, to jednak nie znaczy, że wszyscy zapadli w sen. W klubie trwają organizacyjne przygotowania do rundy wiosennej i już przynoszą  spore niespodzianki.

16.11.2010r.

Dobrze przepracowany okres przygotowawczy i udane transfery na ten sezon sprawiły, że drużyna z Wierzchowisk może cieszyć się z dobrego 4 miejsca w tabeli. Choć wyniki rodziły się w bólach i po pierwszych meczach nic nie wskazywało na taką końcówkę, drużyna może spokojnie podejść do zimowych przygotowań na rundę wiosenną.