Mecze sobota-niedziela

23.09.2013r.

Niedziela 29.09.2013  -- godz.16.00

Motor Lublin --LKS  4 : 3 ( 3 : 0 )

Na boisku KKS Sygnał rozegrany został mecz  o mistrzostwo -A  Klasy między  rezerwami

Motoru Lublin a naszym LKS-em.

Mecz sędziował  Kamil Gawron  jako glówny i na liniach Fus i Siewielec.

Od samego początku rozgrywanego meczu zawodnicy Motoru ostro zaatakowali naszych piłkarzy.

W wyniku tego ataku bardzo szybko strzelają pierwszą bramkę  bo już w 3 minucie.

Dziesięc minut póżniej było już 2 : 0 i znowu wymanewrowana  została nasza obrona. Trzeba dodac ,że

w składzie Motoru grali zawodnicy z pierwszego składu. I to oni dyktowali warunki gry - Człuchowski, Wolski, Muszyński,Rudnicki.My też mieliśmy kilka sytuacji do zdobycia bramki. W 18 minucie Rodak znalazł się sam na sam  z Oszustem  ( bramkarz gospodarzy) ale strzelił prosto w niego. Strzelali jeszcze Witkowski, Kamiński,  Barański ale piłka  podała łupem bramkarza albo leciało obok bramki. W miejsce Rodaka wchodzi w 23 minucie Powęzka.

W 25 minucie sędzia dyktuje karnego dla gospodarzy i jest 3 : 0.Taki wynik utrzymał się do przerwy.

Po przerwie nasi ruszyli do ataku i znowu dobrą sytuację miał Witkowski --strzał obok bramki.

W 48 minucie Fidut otrzymuje drugą zółtą kartkę ( co skutkuje czerwoną ) za problematyczny faul ,  opuszcza boisko i osłabia drużynę. Mimo osłabienia to nasza drużyna dyktuje warunki gry na boisku ale bez efektów bramkowych. Naszych piłkarzy dopinguje liczna grupa kibiców . Sędzia raz po raz pokazuje kartki a pokazał ich w całym meczu aż 10.

W 73 minucie zawodnik gospodarzy atakuje w swoim polu karnym nieprzepisowo naszego zawodnika i sędzia wskazuje na wapno. Piłkę na 11metrze ustawia Witkowski , strzela , piłka w siatce i jest 3 : 1.

Nasi nadal atakują i w 79 minucie drugą bramkę w tym meczu strzela Witkowski i jest 3 : 2 a my gramy

przecież w osłabieniu. Pod koniec spodkanie mieliśmy kilka sytuacji aby doprowadzic do remisu.

Były szybkie zwroty akcji, kontry i okazje strzeleckie. Szkoda tylko ,żę nie wykorzystane. W 83 minucie okazję wykorzystuje Motor i strzela 4 bramkę i zrobiło się 4 : 2. Nasi walczą do końca. Zawodnik gospodarzy w 88 minucie w swoim polu karnym atakuje nieprzepisowo walecznego w tym meczu Łukasza Kamińskiego . KARNY. Strzela Witkowski i jest 4 : 3.Jeszcze tylko dwa ataki  i sędzia odgwizduje koniec meczu . Pierwsza porażka w  tym sezonie i spadek na drugie miejsce w ligowej tabeli.

Następny mecz gramy u siebie z liderem GKS Niemce. Wygrana daje nam pierwsze miejsce .

Skład :Korona-Wronka ( 46 Krzak ), Sowiński, Fidut, Mróz, Nstulak( 85 Gawlik) Szostak, Kamiński,

Witkowski, Rodak ( 23 Powęzka), Barański (87 Belcarz ).

bramki  : Witkowski 73, 79,  88.

Nasze III Ligowe dziewczyny mają przerwę.

W sobotę wygrały mecz ligowy a w niedzielę pojechały Białej Podlaski  na I Tutniej

Wojewódzkich   Mistrzostw Juniorek Młodszych sezon 2013/2014.

Wygrały wszystkie mecze i zajęły  I miejsce.