LKS--GKS Niemce

30.09.2013r.

LKS--  GKS Niemce  3 : 2  ( 2 : 2 )

Bramki : Barański 14, Wronka 40, Dybała 65.

Mecz  rozpoczął się od szybkich ataków naszej jedenastki.

Goscie rewanżowali się tym samym.

W 8 minucie meczu Barański był  bliski zdobycia bramki ale piłka minimalnie minęła bramkę gości.Ale w 14 minucie był już bezbłędny i główką zdobywa prowadzenie  dla  naszej drużyny.

Prowadzenie nie trwało długo bo w 20 minucie nastąpiło wyrównanie. Goście wyprowadzili szybką kontrę zakończoną golem. W 27 minucie zawodnik gości fauluje w  swoim polu karnym

Łukasza Mroza i sędzia wskazuje na wapno.

Do wykonania 11-ki podchodzi Witkowski i strzela ale bramkarz broni i nadal jest remis.

Prawda była taka, że nie wykorzystane sytuacje lubią się mścic , co miało miejsce w 33 minucie. Goście wyszli z kontrą .Jeden z zawodników przyjezdnych oddał strzał z lini pola karnego ale Korona obronił ten strzał  a przy dobitce był już bez szans i goście wyszli na prowadzenie  1 : 2.

W 40 minucie nasi wykonują rzut rożny , piłka odbija się od głowy zawodnika gości i trafia pod nogi Dominika Wronki. Ten strzela i jest remis 2 : 2.

Druga połowa to ponowne ataki naszej drużyny. Zawodnicy GKSu nie pozostają dłużni i mecz staje się bardzo zacięty. Każda drużyna waliczyła o całą pulę.Sędzia miał dużo pracy bo w całym meczu pokazał 10 żółtych kartek. W 65 minucie nasi przeprowadzają znakomitą akcję zakonczoną zdobyciem 3 bramki w tym meczu . Zdobywcą zwycięskiej  jak sie okazało bramki został Rafał Dybała. Do końca zaciętego meczu wynik nie uległ zmianie.Wygrała nasza drużyna 3 :2.

Trampkarze   :       LKS--   Zawiszą Garbów 1 : 2 ( O : 2 )

III Liga Kobiet.

Stal Poniatowa-- LKS  1 : 4

Tabela .

1.Górnik Łęczna        ----18 pkt.

2.LKS Wierzchowiska----13

3.Omega ST. Zamośc --  12

4.Widok Lublin          --   12

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------