Zmiany na ławce trenerskiej - trener poszukiwany od zaraz!

12.01.2011r.

Przerwa zimowa w rozgrywkach Lubelskiej Ligi Okręgowej trwa w najlepsze, to jednak nie znaczy, że wszyscy zapadli w sen. W klubie trwają organizacyjne przygotowania do rundy wiosennej i już przynoszą  spore niespodzianki.

Z pracy na stanowisku trenera zrezygnował dotychczasowy szkoleniowiec Wierzchowisk Zbigniew Wójcik, który drużynę prowadził przez 3 sezony. Decyzja o tyle zaskakująca, że drużyna miewa się bardzo dobrze, osiągnęła wyśmienity wynik na koniec rundy, a wszystko rokuje, że jeśli zimowe przygotowania zostaną odpowiednio przeprowadzone może być tylko lepiej.

W tym miejscu w imieniu całej drużyny chcieliśmy podziękować Trenerowi, za cały wkład pracy jaki wniósł swoją osobą do klubu za zaangażowanie organizacyjne i sportowe oraz dobrą atmosferę z jaką pozostajemy. Tym samym życzymy jak najlepszych wyników, sukcesów bo z pewnością z takim warsztatem trenerskim będą one w wyższych ligach do osiągnięcia.

W obecnej sytuacji klub wyraża zainteresowanie i prosi o kontakt osoby chcące nawiązać współpracę na stanowisku trenera z zespołem seniorów LKS Wierzchowiska (prezes Andrzej Chyliński tel. 667 585 944). Tutaj też możemy liczyć na pomoc, bo jak twierdzi były trener nie pozostawi nas na lodzie i postara się znaleźć odpowiedniego zastępcę na swoje miejsce. Wstępny terminarz treningów i sparingów podczas przygotowań jest już rozpisany i czeka na akceptację zarządu, więc nowemu szkoleniowcowi powinno być łatwiej wystartować, a nam jako zawodnikom i kibicom pozostaje czekać na decyzję i okres przygotowawczy.