Pierwsze sparingi

03.02.2011r.

Miło jest nam poinformować, że stanowisko trenera drużyny seniorów wraz z rozpoczynającym się okresem przygotowawczym na sezon 2010/2011 objął Rafał Dybała. Serdecznie gratulujemy. Tym samym drużyna rozpoczyna okres przygotowawczy. Pierwszy sparing rozegrany zostanie już w sobotę.

Rafał jest zawodnikiem dotychczas grający w drużynie, świetnie zna warunki i panujący klimat. Jest doświadczony, ma bardzo solidny warsztat i miejmy nadzieję, że uda mu się przelać swoje umiejętności i wizję na drużynę. Rezultaty będzie można zaobserwować w rundzie wiosennej.

Zimowe przygotowania rozpoczynamy sparingiem już w sobotę o godzinie 9 na sztucznej murawie w Lublinie przy gimnazjum nr. 16. Przeciwnikiem w tym pojedynku będzie Perła Bożechów, a mecz będzie można obejrzeć dzięki transmisji prowadzonej przez Internetową telewizję ITVL.

Zobacz retransmicję meczu na stronie itvl.pl