Ostatnie gry kontrolne

06.03.2011r.

W miniony weekend zespół pod wodzą Rafała Dybały miał okazję rozegrać, aż dwa mecze sparingowe. Formacje drużyny zostały tak podzielone, aby można było sprawdzić przygotowanie i dyspozycje wszystkich zawodników na tym etapie.

Obie gry, pokazały że dyspozycja zespołu jest w dobrym stanie. Mecze obfitowały w dużą ilość sytuacji bramkowych, a sama gra dawała radość zawodnikom, skąd też znacząca przewaga w utrzymywaniu się przy piłce. Niestety nie ustrzegliśmy się błędów. Do zakończenia okresu przygotowawczego pozostało 2 tygodnie i o ile runda nie rozpocznie z opóźnieniem rozegrane zostanie jeszcze jedno spotkanie kontrolne.

LKS Wierzchowiska 2:2 (1:0) BKS Bogucin

Skład drużyny: Urbański, Kołodziej, Wardziński, Dryja, Mróz, Augustyniak, Dybała, Krzak, Grzegorczyk, Witkowski, Fidut (ponadto: Korona, Kędra, Ziętek, Pulikowski, juniorzy).

Bramki: Dryja (k), Augustyniak.

LKS Wierzchowiska 3:0 (3:0) Wilki Wilków

Skład drużyny: Urbański, Wronka, Kołodziej, Krzak, Mróz, Kamiński, Rabczewski, Dybała, Grzegorczyk, Augustyniak, (ponadto: Kędra, Pulikowski, juniorzy)

Bramki: Augustyniak (2), Kamiński.