Jedziemy po punkty.

13.04.2015r.

W sobotę 18.04.2015r. nasz zawodnik Łukasz B. zmienia stan cywilny.Wybranką Łukasza jest

pani Agata. Nowożeńcom składamy najlepsze życzenia, szczęścia, zdrowia, pomyślności oraz

popularnej setki.....

Życzenia składa Zarząd LKSu, koledzy z boiska oraz kibice.

Do życzeń przyłączają się również nasze piłkarki.

Sobota 18.04.2015r.godz.14.00

III LIGA kobiet

LKS Wierzchowiska -- Widok II lublin  0 : 3 ( 0 : 1 )

piątek 17.04.2015r.

Unia Wilkołaz  -- LKS Wierzchowiska 2 : 1 ( 0 : 0 )

0 : 1 - bramka Kamiński  53 minuta

1 : 1 bramka w 79 minuta

2 : 1 bramka w 86 minucie

skład : Hajkowski--Mróz, Sowiński(80 Fidut), Krzak, Augustyniak, Nastulak, Dybała, Kamiński (88 Mazur),Witkowski, Baranski, Powęzka (76 Iżycki).

Mimo dużej przewagi nasz zespół przegrał wazny mecz w walce o utrzymanie się w okręgówce.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym a powinno być 2 : 0 dla naszej drużyny.

Raz poprzeczka ratuje gospodarzy a póżniej pod koniec polówki brak precyzji i piłka w rękach bramkarza. To nasz zespół prowadził grę i tylko brak szczęścia i mała skuteczność sprawiła, że do przerwy było 0 : 0.

Po wznowieniu gry w drugiej odsłonie  nasi zawodnicy zaatakowali co przełożyło się na wynik.

W obrębie 20 m od bramki gospodarze faulowali naszego zawodnika.Do wolnego podszedł Kamiński i huknął na bramkę, piłka po rękach bramkarza wpadła do siatki. Było 0 :1 w 53 minucie.Jednak nie zdołaliśmy utrzymać wyniku a nawet podwyższyc prowadzenia po lobie Witkowskiego piłka trafia w poprzeczkę.Nie wykorzystane sytuacje zemściły się srodze, bo w 79 minucie gospodarze doprowadzają do remisu .Po wykonaniu rzutu rożnego piłka trafia na głowę zawodnika Unii i jest 1 : 1.

W ostatnich 10 minutach wykonujemy 4 wolne  ale bez powodzenia. W 85 minucie Unia dokonuje zmianę. Z  lini pola karnego strzela zawodnik gospodarzy , strzał broni Hajkowski , odbita przez niego piłka trafia pod nogi wprowadzonego rezerwowego zawodnika na 5 metrze , ten trafia i jest  2 : 1 w 86 minucie. Zryw naszej drużyny , mamy znowu 2 wolne a gospodarze lapią kartki( 4 ) i znowu bez efektu bramkowego. W którym to już meczu prowadzimy i przegrywamy zawody.

lks