------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KS  Dąbrowica-- LKS Wierzchowiska 1 : 2 ( 0 : 1 )

1 : 1 w 54 minucie --gol  i gapiostwo naszej drużyny.

skład : Hajkowski P.--Hajkowski M, Sowiński, Dąbrowski, Barański, Nastulak, Dybała,

Kamiński(88 Mazur), Powęzka(63 Belcarz), Witkowski, Iżycki(67 Kurkiewicz).

Niedziela była nasza jak  wyżej w tytule.

A teraz parę slów o meczu .

Ciekawy mecz, 3 bramki i jeszcze więcej niewykorzystanych sytuacji, tak można podsumować wyjazdowy mecz naszej drużyny do Lublina na mecz z KS Dąbrowica.Pomimo panującego upału żadna z drużyn nie oszczędzała swoich sił, przez co grupka kibiców mogła obejrzec ciekawe widowisko.Wynik otworzył w 41 minucie Piotr Powęzka i na przerwę schodziliśmy z prowadzeniem 1 : 0.

Druga połowa zaczęla się od ataków gospodarzy  a , że nasi nie pozostawali dłużni więc widowisko nabrało rumienców.W 54  minucie padł w dziwnych okolicznościach gol dla gospodarzy. Hajkowski  P. otrzymał opodanie od naszego zawodnika, zatrzymał futbolówkę butem

przytrzymał ,  a gdy zawodnik gospodarzy zaatakował go , chwycił piłkę w ręce. Sędzia odgwizdał wolnego. Zawodnik gospodarzy ustawił piłkę na 6 metrze i strzelił .Tak padło wyrownanie.

Nadal trwała wymiana ciosów, atak za atak. W jednym z takich ataków w 62 minucie  Lukasz Kamiński  po prezyzyjnym strzale z narożnika pola karnego daje swojej drużynie prowadzenie .

Jest 2 : 1. Dwie minuty póżniej bo w 64 minucie Jakub Dąbrowski ukarany zostaje przez sędziego drugą żóltą kartką a w konsekwencji czerwoną  i opuszcza plac gry.

Ostatnie 30 minut gramy w osłabieniu . Wynik już nie uległ zmianie i wygrywamy  bardzo ważny mecz .