Tur Milejów--LKS WIERZCHOWISKA 4:0

07.09.2011r.

W sobotę 3.09.2011na boisku w Milejowie odbył się mecz między miejscowym Turem  a naszym LKSem.Na boisku nasi piłkarze byli bardzo spięci co wykazały pierwsze minuty meczu.Po kwadransie było już lepiej ale chęci do gry odbieral naszym zawodnikom sędzia zawodów Zych, który gwizdkiem przerywal składne akcje lksu. W 20 minucie meczu gospodarze wrzucali piłkę z autu na naszej połowie boiska. Piłka trafiła do zawodnika miejscowych po lewej stronie boiska, który podał do Pietrasia znajdującego się w naszym polu karnym i z bliskiej odległości wbił  piłkę do bramki.Było 1:0. Po stracie gola nasi rzucili się do odrabiania strat. Z tych ataków wyszły nam tylko 3 żółte kartki. Takim wynikiem zakończyła się  pierwsza połowa meczu.

Druga połowa rozpoczęła sie od huraganowych ataków gospodarzy, czego dowodem była druga strzelona  bramka ponownie przez Pietrasia w 47 minucie meczu.Co z tego ,że Kamil Witkowski strzelił 2 bramki nieuznane przez sędziego. /spalone/. Nasi  piłkarze  przyjmowali turowców na swojej połowie i wychodzili z  kontrami ale gospodarze nie pozwalali naszy na wiele. Gospodarzom  w tym dniu wychodziło wszystko. W 65 minuci padła 3 bramka strzelona przez  Franczaka, a w doliczonym czasie gry /92 minuta/ wynik na 4:0 ustalił Kozak.Nasi grali w sładzie: Korona. Powęzka/70 Pulikowski/,Dryja, Wardziński, Wronka, Kamiński, P,Ziętek / 46 Krzak/, Nastulak,Augustyniak / 40 Grzegorczyk/, Witkowski, Gorczyca / 46 Fidut,