Aktualności

LKS-GKS NIEMCE

20.09.2011r.

LKS WIERZCHOWISKA---GKS NIEMCE  0:3

W  tym sezonie nasi piłkarze jeszcze nie wygrali. Po udanym występie w Opolu wszyscy liczyli na dobry wynik  z GKS Niemce. Początek spotkania choatyczny z obustronnymi atakami.Po kwadransie gry było jednak  O :1. dla przyjezdnych.Bramkę z wolnego strzelił Olek. Nasi rzucili się do ataków ale brakowało wykończenia aby umieścic piłkę w siatce.

Druga połowa to  ataki naszej jedenastki . W 60 minucie goście przeprowadzili kontratak i zdobyli druga bramkę/Snopkowski/

Nasi grali , szarpali, biegali  a goście w 90 minucie zdobywają trzecią bramkę i mecz kończy się 0:3.

Ciężko byc optymistą, kiedy nasza defensywa ciągle popełnia te same błędy.Niektórzy kompletnie nie uczą się na błędach.

Co z tego ,że dobrze gramy, skora ciągle mamy  na swoim koncie jeden punkt.

Nasza drużyna wystąpiła w nowych strojach,których sponsorem jest lubelska firma PORTA DRZWI.

Następny mecz w Rossoszy z Leopoldowem w niedzielę o 13,30. liczymy na korzystny rezultat.