KS AMATOR ROSOSZ--LKS

26.09.2011r.

KS  AMATOR LEOPOLDÓW--ROSOSZ-------LKS WIERZCHOWISKA  0:4

Do Rososzy nasi zawodnicy jechali z myślą o wygranej. W końcu ile można czekac na wygraną.

W szatni ostatnie wskazówki trenera Marcina Zielinskiego dla zawodników i wychodzimy na boisko. Na  szpicy w ataku gramy dwójką napastników Rodak-Gorczyca. O godz, 13,30 sędzia daje znak do rozpoczęcia zawodów. Od samego początku nasi ostro ruszyli do ataku. Składne akcje jedna za drugą sunęły na bramkę Rososzan. No i stało się to na co czekaliśmy. W 20 minucie gry z prawej strony boiska rzut rożny wykonywał Łukasz Kamiński. Idealnie dośrodkował w pole karne gospodarzy wprost na głowę  Pawła Rodaka, który wbija futbolówkę do siatki. Było 0:1 dla LKSu. Po zdobyciu prowadzenia nasi nadal atakowali. Ataki gospodarzy były rozbijane przez naszą obronę.Bramkę do szatni  zdobył  Łukasz Kamiński w 42 minucie  meczu po idealnym podaniu Rodaka i było 0:2

Po przerwie mecz rozpoczął się od nieporadnych ataków  gospodarzy.Zapędy miejscowych szybko  zgasili nasi piłkarze,. W 55 minucie Gorczyca  sprytnie podaje do Witkowskiego a ten ładnym strzałem zdobywa swoją pierwszą a trzecią dla LKS-u.W 60 minucie sędzia Boryca pokazuje zawodnikowi  gospodarzy Staniakowi  drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę. Nasi  nadal atakowali i mieli kolejne okazje bramkowe.

Trzeba przyznac , że i gospodarze mieli  kilka okazji do zdobycia bramki ale świetnie bronił Patryk Korona. Ostatnia bramka padła za sprawą Witkowskiego. W 80 minucie gry  odebrał  obrońcy gospodarzy piłkę i zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu. LKS wygrywa 0:4.Brawo dla trenera za ustawienie i mobilizację  drużyny. Trener jednak przegrał--ALE zakład.