Aktualności

LKS --GKS DĄBROWICA 1:3

17.10.2011r.

LKS WIERZCHOWISKA-- GKS DĄBROWICA 1 : 3

Na boisko piłkarzy obu drużyn wyprowadziła trójka sędziowska .Sędzia główny R.Reszka i asystenci,Szyduk oraz Pożarowszczyk.

Mecz ułożyl się po myśli naszych piłkarzy, którzy w 20 minucie meczu objęli prowadzenie. Gola zdobył Kamil Witkowski. W 35 minucie mogło byc 2 :0 ale piłka po strzale Witkowskiego minimalnie minęła lewy słupek bramki gości.

Zle  rozpoczeliśmy drugą  połowe meczu.Dąbrowica od początku II  połowy rzuciła się do odrabiania strat i dopieła swego. W 48 minucie meczu fatalny błąd naszej defensywy sprawił , że padł  gol dla gości,

W 54 minucie meczu goście wykonywali rzut rożny. Po dośrodkowaniu piłka trafiła  na głowę wysokiego Sieńki , który skierował  piłkę pod poprzeczkę naszej bramki i zrobiło się 1 :2.

Po stracie bramki nasi  próbowali odrobic straty . Najpierw piękny strzał oddał P.Ziętek ale piłke lecącą pod poprzeczkę wyłapał Kozłowski, bramkarz gości, W tej części mecz zrobił się  ciekawy, Na akcje naszej drużyny goście odpowiadali akcją. I tak szła akcja za akcję, W 75 minucie ponownie ładny strzał oddał Gorczyca lecz i tym razem górą był Kozłowski, Goście w tej części meczu szukali szczęścia w kontratakach. Jeden z nich celnym strzałem z pola karnego zakończył Łubiarz i ustalił wynik meczu w 90 minucie. Jesteśmy przekonani , że nasz zespół stac na lepszą grę niż wskazuje to miejsce w tabeli. Na rehabilitację liczymy w sobotę w Lubartowie z Pogonią  o godz.14,30 . Skład:Rumiński, -Wronka, Powęzka Pawel, Wardziński, Mróz, Augustyniak/60-Grzegorczyk/,Nastulak, Ziętek Przemysław, Kamiński, Witkowski, Krzak /65-Gorczyca/