Krzczonovia Krzczonów -- LKS Wierzchowiska  1 : 3 ( 1 : 1 )

1 : 1 w 20' Winiarczyk

1 : 2 w 73'

1 : 3 w 88'

skład : Pulikowski-Kozak, Tomczyk,Porębski,Augustyniak, Grum, Jarosz Dominik, Sapuła , Świech, Winiarczyk.

Do Krzczonowa pojechaliśmy w okrojonym składzie.W bramce bronił zawodnik z pola- Pulikowski.

Od 57' minuty graliśmy osłabieni.- gramy w 9-kę.( czerwona kartka.)

Do 73' minuty utrzymwał się remis 1 : 1. W 73' minucie po rzucie rożnym zawodnik gospodarzy główką wpakował piłkę do naszej bramki bronionej przez Przemka Pulikowskiego.Przez cały mecz ,,Pula"

bronił znakomicie. Co niektórzy zawodnicy ,, zrobili sobie wolne " i wynik mówi sam za siebie, a była sznsa na wygraną.