Aktualności

MKS POGOŃ--LKS 3:1

23.10.2011r.

 

MKS POGOŃ 07 LUBARTÓW--LKS WIERZCHOWISKA  3 : 1

 

 

Mecz pomiędzy MKS POGONIĄ  07 Lubartów a naszym LKS-em rozegrany zostal w Niedżwiadzie.

O  godzinie 14,30 sędzia dał znak do rozpoczęcia zawodów.Na początku wszystko układało się po naszej myśli. To nasza drużyna atakowała, to nasi stwarzali sobie sytuacje strzeleckie. W 21 minucie meczu padł pierwszy gol w tym  meczu. Wronka z lewej strony boiska podał  piłke do środka do Nastulaka a ten  do Michała Krzaka. Michał podciągnął fudbolówkę kilka metrów i kropnął z 20 metrów na bramkę gospodarzy, Piłka  po rękach bramkarza wpadła do bramki i było  0:1 . W 25 minucie z powodu kontuzji z boiska znoszony jest Wronka/ z pomocą kolegów/. Chwilę pózniej gospodarze z niczego strzelają gola na 1:1. Mecz zaczyna się od nowa. Do przerwy wynik bez zmian.

Po przerwie nasi nadal atakowali i byli stroną atakującą i nie zanosiło się na przegraną.A jednak w 65 minucie  meczu lubartowiacy wychodzą na prowadzenie  przy biernej postawie naszego golkipera.

W 70 minucie gry powtarza się sytuacja z poprzedniej akcji i jest 3 :1. LKS nadal atakuje i strzela na bramkę gospodarzy. Bramkarz interweniuje niepewnie ale nikt z naszych nie idzie na dobitkę odbitej piłki przez golkipera. W 85 minucie gry piłka trafia w poprzeczkę ale dobitkę blokuje zawodnik Pogoni.Robi to niezgodnie z przepisami za co zostaje ukarany czerwoną kartką/za wysoko podnieśiona noga/. Sytuacja miała miejsce w polu karnym--6 metry od bramki. Sędzia dyktuje rzut wolny pośredni. Cała drużyna gospodarzy staje na lini bramkowej tworząc mur. Nasi strzelają , piłka odbija się od muru, dobitka również i piłka wędruje  na aut. Po kilku minutach sędzia kończy mecz. Przegrywamy  mecz. który był do wygrania po grze jaką nasi zaprezentowali ale 3 błędy i po sprawie. Cały wysiłek pozostałych graczy poszedł na marne a zapowiadało sie tak pięknie.

Skład:  Rumiński--Wronka, Wardziński, Mróz, Kaminski, Krzak, Nastulak, Gorczyca, Grzegorczyk, Ziętek Mateusz, Powęzka Piotr. oraz Korona /od 80 minuty./