LKS ISKRA KRZEMIEN-LKS WIERZCHOWISKA 0 :1

06.11.2011r.

LKS ISKRA KRZEMIEN---LKS WIERZCHOWISKA  0 : 1

Bramka--Powęzka Paweł --33 minuta meczu.

Mecz w Krzemieniu rozpoczął się od szybkich ataków gospodarzy. Przez 20 minut zaciekle atakowali Naszych . Nasi dzielnie i mądrze bronili się i wyprowadzali liczne kontry.

W końcówce pierwszej połowy nasi zawodnicy zaczęli grac nieco bardziej odważnie.

W 33 minucie Paweł Powęzka otrzymał od  Grzesia Wardzińskiego dokładne podanie w pole karne, zwodem zmylił bramkarza gospodarzy i wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie.Po zdobyciu gola skupiliśmy się na defensywie.

Mimo defensywnego ustawienia to  my byliśmy bliżej zdobycia gola.  Strzelał z wolnego  Wardziński--minimalnie nad spojeniem słupka z poprzeczką, W drugiej części gry strzelali -ponownie Wardzinski po solowym rajdzie --minimalnie niecelnie, Nastulak wprost w bramkarza, Gorczyca  i ponownie Powęzka w bramkarza i  w poprzeczkę. Gospodarze też mieli sytuację gdzie mogli wyrównac ale na posterunku był Rumiński.

Druga wygrana stała sie faktem.

Skład:Ruminski-- Mróz, P. Ziętek, Wronka, Fidut/Rodak/, Nastulak, Wardziński/Grzegorczyk, Paweł Powęzka, Kamiński, Gorczyca/Krzak/,Augustyniak/Rabczewski/

żołte kartki--Gorczyca, Wardziński,Krzak, Mróz,