Aktualności

LKS--CISY 5 : 2

19.03.2012r.

LKS WIERZCHOWISKA--   CISY NAŁĘCZÓW  5 ; 2

 

Ciepła słoneczna pogoda zachęciła liczną grupę kibiców do przyjścia na boisko na inaugurację rozgrywek lubelskiej klasy okręgowej.Wszyscy byli ciekawi jak zagra Nasz zespół.Obawy były ale tylko przed zawodami a póżniej było tak;

Zawody rozpoczęły się od szybkich ataków Naszej jedenastki. Już w 2 minucie meczu dał o sobie znac Kamil Ostrowski silnym strzałem w  słupek bramki bronionej przez Gołębiowskiego.To byl sygnał do dalszych ataków na bramkę przeciwnika.W 15 minucie meczu było już 1 : 0 po strzale głową Krzysztofa Nastulaka.Po 30 minutach było 2 :0 po celnym uderzeniu Ostrowskiego. Po zdobyciu dwubramkowego prowadzenia LKS nadal atakował czego dowodem była trzecia bramka zdobyta ponownie przez Nastulaka w 45 minucie---bramka jak mówią do szatni.

Po zmianie stron nadal  atakujemy i zdobywamy dalsze bramki. W 50 minucie bramkę zdobywa Łukasz Kamiński a w  60 minucie wynik podwyższa  na 5 :0 Przemysław Ziętek.

Po tak wysokim prowadzeniu trener naszej drużyny Marcin Zieliński daje pograc rezerwowym zawodnikom.Gdy do zakończenia meczu pozostają trzy minuty Cisy za sprawą Żaka zdobywają pierwszą  a w doliczonym czasie drugą bramkę --obie głową z bliskiej odległości i zawody kończą się wygraną LKSu  5 :2.

Wiosenny start ligi wypadł znakomicie.

Skład ;Szabat, Sowiński, Pietras/75-Rabczewski/ Krzak, Zieliński/ 85- Powęzka/  Kamiński/71-Belcarz/  Dybała,  Nastulak, Mróz, Ziętek, Ostrowski / Rusinek/

LKS WIERZCHOWISKA----CIST NAŁĘCZÓW      5 : 2

 

Ciepła słoneczna pogoda zachęciła liczną grupę kibiców do przyjścia na boisko na inaugurację rozgrywek lubelskiej klasy okręgowej. Wszyscy byli ciekawi jak zagra Nasz zespół. Obawy były ale tylko przed zawodami a póżniej było tak :

Zawody rozpoczęły się od szybkich ataków Naszej jedenastki.Już w 2 minucie meczu dał o sobie znac Kamil Ostrowski silnym strzałem w słupek bramki bronionej przez Gołębiowskiego. To był sygnal do dalszych ataków na bramkę przeciwnika. W 15 minucie meczu  było już 1 :0 po strzale głową Krzysztofa Nastulaka. Po 30 minutach było 2 : 0 po celnym uderzeniu Ostrowskiego.Po zdobyciu dwubramkowego  prowadzenia LKS nadal atakował czego dowodem była trzecia bramka zdobyta ponownie  prze Nastulaka w 45 minucie--bramka jak mówią do szatni.

Po zmianie stron nadal atakujemy i zdobywamy dalsze bramki. W 50 minucie bramkę zdobywa Łukasz Kamiński a  w 60 minucie wynik podwyższa na  5 :0 Przemysław Ziętek.

Po tak wysokim prowadzeniu trenej naszej drużyny Marcin  Zieliński daje pograc rezerwowym zawodnikom.Gdy do zakończenia meczu pozostają trzy minuty Cisy za sprawą Żaka zdobywają pierwszą  a w doliczonym czasie drugą bramkę--obie głową z bliskiej odległości i zawody kończą się wygraną  LKSu 5 : 2

Wiosenny start ligi wypadł znakomicie.

Skład;Szabat, Sowiński, Pietras / 75-Rabczewski/ Krzak, Zieliński / 85- Powęzka/ Kamiński / 71- Belcarz/ Dybała, Nastulak, Mróz,  Ziętek, Ostrowski / 86 -Rusinek/