POM----LKS 1 : 0

19.03.2012r.

POM  ---LKS

POM ISKRA  PIOTROWICE--- LKS  1 : 0

Nie udał się wyjazd  Naszych piłkarzy do Piotrowic.

Mecz był wyrównany. Na atak gospodarzy  Nasi odpowiadali szybką kontrą i tak cios za cios.

W 35 minucie stało się . Pom strzelil bramkę. Akcja poszła prawa stroną i dośrodkowanie z prawęj strony naszego pola karnego . Piłka przeszła wzdłuż bramki  i  kręcona trochę wiatrem wpadła do siatki .

Było 1 : 0.

Po  przerwie LKS  ruszył do odrabiania strat. Strzelał  Ostrowski, Ziętek. Jednak brakowało skuteczności.

Piłka  mijała bramkę gospodarzy albo stawała się łupem bramkarza. Trzeba przyznac , że bramkarz  Pomu bronił bardzo szczęśliwie. W 75 minucie  Januszko  --zawodnik Pomu  ortzymał drugą żółtą kartkę i opuścił boisko. Sędzia pokazal w tym meczu  aż 8 kartek w tym 3 dla  LKSu. Ostatni kwadrans gry to zdecydowana przewaga naszej drużyny. POM  tylko się bronił i to szczęśliwie . Wygraną piotrowiczanie zawdzięczają swojemu bramkarzowi. Bronił w nieprawdopodobnych sytuacjach a piłka jak zaczarowana nie wpadała do siatki.

Skład; Szabat, Zieliński, Sowiński,75  Augustyniak /, Krzak / 46  Rabczewski /, Kamiński,  Mróz,

Nastulak /70 Fidut /, Dybała / 42 Witkowski /, Ziętek P.