LKS WIERZCHOWISKA--BLKS GRANIT BYCHAWA  0 : 6  ( 0 : 2 )

LKS ----GRANIT BYCHAWA    0 :6   ( 0 : 2 )

Od pierwszego gwizdka sędziego Różyńskiego zapowiadało sie na mecz walki.

Trudna, śliska płyta boiska,a do tego kałuże wody mocno utrudniały życie piłkarzom.

Obie ekipy nie odstawiały też nóg a sędzia pokazywał żółta kartki.

Pierwszą, godną uwagi sytuację podbramkową stworzyli sobie goście ale na posterunku był  Szabat i obronił strzał K. Struga.Nasi strzelali ale strzały były blokowane albo niecelne.

W 15 minucie gry w naszym polu karnym zawodnik Granitu S. Cieślak ograł naszą obronę  i  przerzucając

pilkę nad bramkarzem zdobył pierwszą bramkę.Było  0:1.W  34  minucie sędzia usunął ze strefy technicznej trenera gości J. Stępnia. za krytykowanie orzeczen sedziowskich i wysłał na trybuny.

Drugą bramkę strzelił K. Strug ( miał grac w naszy zespole ale zrezygnowal ) w 43 minucie ładnym technicznym strzałem i zrobiło sie  0 : 2

Druga połowa rozpoczęła się od ataków naszej drużyny ale padający deszcz , grad i śnieg zamieniły boisko w bajoro.Na takim boisku lepiej czuli się goście.W 50 minucie ponownie dal o sobie znac Karol Strug strzelając swoją drugą bramkę i było  0 : 3.Po pięciu minutach było juz  0 :4

za sprawą ponownie S. Cieślaka. W 60 minucie zrobiło się  0 :5. Po stracie piątej bramki trener Zieliński dokonał zmiany bramkarza. Między słupkami stanął Patryk Korona. W mecz wszedł bardzo dobrze, broniąc strzały  Struga , Malinowskiego, Cieslaka.

Za sprawą Mlinowskiego padła w 88 minucie  6 i ostatnia bramka.  Wynik  0 :6

Takiego wyniku nikt się nie spodziewał ,wynik wynikiem a grac dalej trzeba bo jeszcze nie wszystko stracone.

Skład :Szabat ( 65 Korona ), Wronka ( 77 Rusinek ), Pietras, Fidut ( 70 Rabczewski), Sowiński,  Mróz, Nastulak, Ziętek P. ,Witkowski ,  Kamiński ( 75 Belcarz ), Ostrowski.