KS Czarni Dęblin--LKS

16.04.2012r.

KS  CZARNI DĘBLIN      --     LKS WIERZCHOWISKA   0 : 0

KS CZARNI DĘBLIN  --LKS WIERZCHOWISKA   0 : 0

Przy padajacym deszczu przyszło grac piłkarzom Czarnych i LKSu.Mecz rozpoczął  się od ataków gospodarzy. W 5 minucie gry zawodnik gospodarzy znalazł się w sytuacji sam na sam  z naszym  bramkarzem. Silny strzał z 10 metrów Korona sparowal na rzut rożny. W 7 minucie meczu Zieliński  wykonywał rzut rożny, idealnie posłał  piłkę wprost na głowę  Nastulaka ale ten minimalnie przestrzelił. W  15 minucie strzela Ostrowski, chwilę pózniej Fidut ale bramkarz gospodarzy byl na posterunku. Kilka akcji w środku boiska i znowu niecelnie strzały najpierw Nastulaka  potem Ostrowskiego. Ataki miejscowych sporadyczne ale na posterunku był Patryk. Do przerwy bez bramek. Druga połowa. Przestało padac.Nasi ciągle w ataku. W 60 minucie z wolnego strzela z 20 metrów Ziętek ale piłka ląduje na spojeniu słupka z poprzeczką .Strzeka póżniej Krzak  ale  wprost w bramkarza.

Gorąco robiło się pod bramką gospodarzy ale bramki nie padały. W 80 minucie w polu karnym Czarnych faulowany był nasz zawodnik Rusinek ale sędzia nie chciał widziec(może niw widział albo nie chciał) faulu i karnego nie odgwizdał. Po proteście naszych  piłkarzy sędzia Ciastuła rozpoczął festiwal kartkowy.Pokazał 10 kartek.W doliczonym czasie gry --92 minuta--podyktowal 11 dla gospodarzy za faul Wronki na zawodniku  gospodarzy.Zawodnik miejscowych Grykałowski szybko chciał wykonac rzut karny, pieczołowicie wstawiał piłkę i strzelił ale w poprzeczkę.Sędzia zakończył zawody.

Nasi zagrali dobre zawody, walczyli.Widac  było zaangażowanie i wolę walki.

Skład:Korona, Wronka , Pietras, Krzak, Zieliński,  Sowiński, Kamiński ( 75 Rusinek),Fidut, Nastulak,Belcarz(52 Ziętek P), Ostrowski (77 Augustyniak)