GKS DĄBROWICA--LKS

28.05.2012r.

GKS DĄBROWICA--LKS  0 : 1  ( 0 : 0 )

W piątkowe słoneczne popołudnie przyszło grac Nszym piłkarzom z GKS Dąbrowica w Tomaszowicach.Oba zespoły są zagrożone spadkiem do A-klasy.Mecz o życie.O godz.17,10 sędzia P.Radzikowski gwizdkiem dał sygnał do rozpoczęcia zawodów. Początek meczu spokojny.

Rozgrywaliśmy akcje na swojej połowie i wyprowadzaliśmy szybkie kontry.W 10 minuciegry strzelał Ziętek, chwilę póżniej Ostrowski. Gospodarze postawili na atak ale Nasi likwidowali je bardzo szybko.Nasze kontry siały popłoch w szeregach Dąbrowiczan. Od 25 minuty mecz się wyrównał. LKS-iacy mądrze bronili się i nie pozwalali gospodarzom na wiele.Kilka rzutów rożnych gospodarzy, kilka z naszej strony ale bez zmiany rezultatu. W 35 minucie gry LKS wyprowadził wspaniałą kontrę. Z własnego pola karnego Pietras długim podaniem podał piłkę  na lewą stronę do Kamińskiego. Ten dokładnie przyją piłkę, wpadł w pole karne gości i posłał piłkę wzdłuż bramki do Rodaka. Kilka centymetrów zabrakło do zdobycia prowadzenia. W 44 minucie Nasi wyprowadzają następną kontrę.

Ze środka boiska Kamiński podaje pilkę do wychodzącego na czystą pozycje Ziętka  ale zawodnik  gości Samarczenko zatrzymuje  ręką pilkę i przerywa wspaniałą akcję  LKSu. Tylko żółta kartka dla piłkarza.    Drugą częśc meczu gospodarze rozpoczęli od zmasowanych ataków na naszą bramkę.Parę razy zakotłowało się pod naszą bramką. Dobrze bronił Korona.W 65 minucie miejscowi wykonywaki rzut rożny.Wybita piłka trafiła w konary drzewa nad naszą bramką i spadła przed linią bramkową. Sędzie nie przerwał gry.W 75 minucie kolejna kontra Naszych piłkarzy i spalony Nastulaka. Szkoda.Po chwili kolejna składna akcja  Ziętka i Ostrowskiego. W 86 minucie gry po szybkiej kontrze i solowym rajdzie  z połowy boiska Ostrowski  strzela  bramkę na wagę zwycięstwa. Strzał oddany z 20 metrów w lewy górny róg bramki. 90 minuta Ziętek w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości minimalnie przestrzelił z 18 metrów.Po ostatnim gwizdku sędziego  w nasze ekipie zapanowała  olbrzymia radośc.Wszyscy zebrali się na środku boiska , zrobili kółeczko i odtanczyli taniec zwycięstwa. Cieszy dobra gra i miła atmosfera jaka zapanowała po meczu.

Skład;Korona, Pietras, Wronka, Rabczewski (Augustyniak), Mróz, Dybała, Nastulak, Ziętek, Kamiński (Belcarz ), Rodak (Zieliński ), Ostrowski ( 92 -Krzak)

GKS DĄBROWICA---LKS