Hetman Gołąb-- LKS

07.06.2012r.

HETMAN  GOŁĄB---    LKS     3 : 3  ( 2 : 0 )--- II połowa  1 : 3

Sobota godz.16.00----09.06.2012

Początek meczu spokojny z lekką przewagą Hetmana.Po 10 -ciu minutach mecz sie wyrównał.

Kilka dobrych okazji niewykorzystanych przez Ostrowskiego, Rodaka i Zietka.Ich strzały minimalnie mijały bramke gospodarzy. W 25 minucie gry Kamiński z lewej strony boiska na wysokości pola karnego podał piłkę wzdluż bramki gospodarzy do nadbiegającego Rodaka i tylko centymetry dzieliły go  od pokonania bramkarza miejscowych. W 31 minucie gospodarze strzelają  z linii pola karnego bramkę i jest 1 :0.

Nasi  po stracie bramki rzucili sie do odrabiania strat ale bez powodzenia bo Ostrowski kilka razy bylł na spalonym. 45 minuta meczu--sędzia dyktuje jedenastkę dla Hetmana za zagranie ręką w naszym polu karnym Mroza. Gospodarze wykorzystują karnego i jest  2 : 0.

Po przerwie  Nasi wyszli  zmotywowani  i  początek tej części gry należał do nich. Przycisneliśmy i w 49 minucie Ostrowski strzela gola na 2:1. Pięc minut póżniej strzela Dybała i jest remis 2 :2. Gra zaczyna się od nowa. Wielkie brawa dla Naszych zawodników , że podnieśli się ze stanu 2 : 0 i doprowadzili  do remisu. Waliczyliśmy o każdą pilkę. W 63 minucie zawodnik Hetmana zagrywa piłkę ręką w naszym polu karnym ale sędzia  puszcza grę iw ten sposób  tracimy 3 bramkę.Ma interwencję naszego trenera sędzi boczny odpowiedział---główny nie gwizdał to nie było--.

Hetman prowadzi 3 : 2. Po pechowym stracie gola Nasi nadal grają dobrze .Wyprowadzamy szybkie kontry.Po jednej z takich kontr zostaje sfaulowany w polu karnym gospodarzy  Kamiński. Jest 67 minuta gry . Kontuzjowany Kamiński opuszcza plac gry a jego miejsce zajmuje Augustyniak. Wykonawcą karnego jest  Zieliński. Pilka po jego strzale wpada do siatki i jest remis 3 : 3. Gospodarze atakują, ich trener dokonuje zmiany. My odpowiadamy szybkimi kontrami. Swietnie w naszej bramce spisuje się Patryk Korona--to dzięki jego paradom nie tracimy dalszych bramek. Mimo kontuzji  broni znakomicie i to sytuacje  sam na sam. W 80 minucie w miejsce Ostrowskiego wchodzi  Belcarz. W 83 i 85 minucie gospodarze mają kolejne sam na san z Naszym bramkarzem--górą Patryk. W tych sytuacjach fatalnie zachował się Wronka.  W 90 minucie Belcarz będąc sam na sam z bramkarzem Hetmana  trafia piłką w  golkipera .Mecz walki  --- walki-- kończy się remisem 3 : 3

Skład:Korona, Wronka,  Pietras, Mróz,  Rabczewski, Zieliński,  Ziętek,  Dybała,  Rodak,  Kamiński (67 Augustyniak), Ostrowski (80 Belcarz)

lks